ChicSPA Warszawa | Zabiegi na trądzik różowaty
Modelowanie sylwetki Warszawa, Salon medycyny estetycznej oferujący w Warszawie: salon fryzjerski, mikrodermabrazja warszawa, usuwanie zmarszczek , zabiegi odchudzające
17553
page-template-default,page,page-id-17553,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Zabiegi na trądzik różowaty

Zabieg specjalistyczny na pograniczu medycyny estetycznej Environ

 

Seria 6 jonoforez z użyciem wysokich dawek witamin A i C serum C-quel 1 2 3, które pogrubiają naskórek, obkurczają i wzmacniają naczynka. Dają efekt zblednięcia skóry. Widoczny rezultat ukojenia skóry uzyskujemy już po pierwszym zabiegu. Trwale efekty otrzymujemy po serii zabiegów.
Po zakończeniu serii zalecamy zamknięcie w naszym salonie kosmetycznym niektórych większych i bardziej widocznych naczynek krwionośnych. Po serii jonoforez zamykanie naczynek ma przebieg znacznie szybszy i bardziej trwały. Wykonanie tych zabiegów ma bardziej szersze spektrum działania niż tylko działanie na sam problem. Skóra po zabiegach jest nawilżona, jędrna, drobne zmarszczki zostają wygładzone i poprawia się struktura skóry.

 

Czas trwania zabiegu: 1godzina
Cena zabiegu od 320 zł, Sprawdź cennik

 

 

Zabieg specjalistyczny z użyciem kwasu TCA

 

Seria 6 -10 jonoforez z użycie specjalistycznej aparatury I-OEZYME DF polega na wprowadzeniu do żywych komórek skóry kwasu TCA o bardzo niskim stężeniu.
Efektem zabiegów jest redukcja zaczerwienień spowodowanych trądzikiem różowatym i zaleczenie problemu. Skóra staje się bardziej odporna na zmiany temperatur i warunki atmosferyczne. Mniej pojawiają się dolegliwości związane z uporczywym pojawianiem się zaczerwienień.

 

Zabieg wykonujemy 1 raz w tygodniu

 

Czas trwania zabiegu: 1godzina
Cena:1 zabieg: 230zł, Sprawdź cennik

 

 

Zabieg paramedyczny Quick Peel

 

Stosowany do terapii cer z trądzikiem różowatym, z rozszerzonymi naczyniami, podrażnionej. Także dla skór szarych, ziemistych, przebarwionych oraz skóry palacza.
Efektem zabiegów jest rozjaśnienie i wyciszenie skóry, odżywienie i regeneracja. Następuje przyspieszenie procesu gojenia, regulacja pracy gruczołów łojowych, a przede wszystkim wzmocnienie naczyń włosowatych.
Quick Peel , który stosowany jest na cerę delikatną, wrażliwą z trądzikiem różowatym i przy cerach na podłożu naczyniowym.

 

 

funkcja:

 

  • poprawia obwodowe krążenie, przepływ tlenu i przepływ składników pokarmowych do tkanki,
  • bardzo dobry dla skóry reaktywnej, skóry ze spowolnionym krążeniem o słabych zdolnościach gojenia,
  • powoduje pseudo-ciepło, przepłukuje świeżą krew i limfę eliminując zjawiska stagnacji, zapalenia i
  • infekcji,
  • polecany do kruchych naczyń krwionośnych, trądzika różowatego,
  • jest mocno antybakteryjny i leczniczy.wygładza, oczyszcza, drenuje, wypłukuje toksyny na poziomie komórki, doskonale dotlenia młodą skórę. Odblokowuje zanieczyszczoną skórę.

 

Cena zabiegu: 300zł, Sprawdź cennik

 

 

Derma Fusion Pen

 

 

Derma Fusion Pen spektakularnie zwiększa zawartość kolagenu w skórze, dzięki czemu możliwe utrzymanie optymalnego nawilżenia, poprawa napięcia, sprężystości, elastyczności i jędrności skóry twarzy i ciała.

 

 

Wskazania:

 

  • głębokie zmarszczki, bruzdy, zmarszczki mimiczneDerma Fusion Pen
  • skóra cienka, wiotka
  • skóra naczyniowa, zaczerwieniona
  • skóra tłusta, rozszerzone pory
  • blizny chirurgiczne, potrądzikowe
  • worki, cienie pod oczami
  • rozstępy

 

Efekty:

 

  • zagęszczenie i pogrubienie skóry
  • napięcie owalu twarzy
  • głębokie nawilżenie
  • indukcja i nadbudowa kolagenu
  • rozjaśenie przsebarwień
  • redukcja blizn i rozstępów
  • Procedura zabiegu

 

 

Derma Fusion Pen to urządzenie do perforacji, czyli frakcjonowania skóry twarzy i ciała. Mechanizm działania – opiera się na naturalnych zdolnościach skóry do regeneracji i autoindukcji kolagenu w skórze.

 

Nakłucia powodują niewielkie reakcje zapalne, które powodują wzmożoną proliferację fibroblastów. Proliferacja fibroblastów stymuluje autoindukcję kolagenu, który w efekcie zabiegów będzie się produkował aż do 12 miesięcy, co będzie się objawiać w postaci ujędrnionej, zagęszczonej, bardziej napiętej skóry.

 

Seria zabiegów jest w stanie częściowo zachamować proces starzenia skóry, która już w 35 roku znacznie zmniejsza ilość produkowanego kolagenu. Zabieg może być wykonywany raz na 3-4 tygodnie w zależności od głębokości iniekcji.

 

Unikalna technologia urządzenia

 

Skóra nakłuwana jest przy pomocy tytanowych, pokrytych atomizowanym, czystym złotem pulsujących igieł. Igły są wyjątkowo cienkie, co minimalizuje dyskomfort podczas zabiegu oraz skraca czas rekonwalescencji. Funkcja automatycznego nakłuwania pod kątem prostym, 100 nakłuć na sekundę, możliwość regulacji długości igieł (od 0,25 mm do 2,5 mm) w trakcie 1 zabiegu pozwala na pełną kontrolę i niespotykną dotąd precyzję inaczej niż w przypadku tradycyjnych derma-roller’ów.

 

Nasz salon kosmetyczny oferuje  integralną częścią terapii – koktajle FUSION stosowane po wykonaniu zabiegu Derma Fusion Pen.
Każda ampułka to wysoce aktywne składniki o gradacji medycznej, jałowe, tak iż można je stosować zaraz po przerwaniu ciągłości naskórka.

 

Cena od 400 zł, Sprawdź cennik

?>