ChicSPA Warszawa | Medyczna Fala Radiowa Dermeo- ujędrnianie i redukcja cellulitu
Modelowanie sylwetki Warszawa, Salon medycyny estetycznej oferujący w Warszawie: salon fryzjerski, mikrodermabrazja warszawa, usuwanie zmarszczek , zabiegi odchudzające
18453
page-template-default,page,page-id-18453,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Medyczna Fala Radiowa Dermeo- ujędrnianie i redukcja cellulitu

imgzzJedyna maszyna w Polsce! Pierwsza taka dostępna moc na rynku.

 

Dermeo to najmocniejsza i najskuteczniejsza medyczna fala radiowa na rynku do zabiegów na cellulit,jędrność oraz zabiegów liftingujących.

Pozwala podgrzewać głębokie warstwy skóry właściwej i dzięki temu w niezwykle skuteczny sposób stymuluje produkcję kolagenu odpowiedzialnego za jędrność, gęstość i odpowiednie napięcie skóry – a więc za jej młody wygląd!

 

Dermeo, dzięki najwyższej dostępnej mocy na głowicy 50W oraz multipolarnej fali posiada niespotykaną dotąd efektywność w:

 

  • usuwaniu cellulitu na udach, pośladkach, brzuchu i ramionach
  • likwidowaniu nadmiaru skóry np. na brzuchu czy nad kolanami
  • lifting pupy,  ramion, brzucha,  ud i kolan
  • ujędrnianiu trudnych  miejsc

 

Efekty zabiegu:

  • napięta i ujędrniona skóra
  • zagęszczenie luźnej skóry
  • likwidacja cellulitu
  • lifting wybranej partii ciała
  • skuteczna przebudowa kolagenu i odmłodzenie skóry

 

Wyjątkowość tej metody polega na tym, że w przeciwieństwie do innych fal radiowych, ta jest na tyle mocna, że pierwsze uzyskane efekty są trwałe już po pierwszym zabiegu! A na całkowity efekt przebudowy kolagenu i spektakularnego liftingu czeka się zaledwie 4 tyg. Ten zabieg działa jak skalpel, polecany wszystkim klientom którzy nie chcą korzystać z zabiegów chirurgii plastycznej. Aparatura posiada klasę medyczną IIB, skuteczność potwierdzona jest badaniami klinicznymi.

 

Zabieg można idealnie dostosować do potrzeb każdego pacjenta. Urządzenie posiada bowiem wbudowany generator o szerokim zakresie częstotliwości (od 0,3 do 2MHz) oraz regulacji parametrów w zależności od głębokości zabiegu i obszaru ciała. Taka funkcja jest gwarancją wysokiej skuteczności oraz szybkich i widocznych efektów. Zabieg wykonywany jest multipolarną głowicą, która posiada cztery 12 mm tytanowe elektrody. W kontakcie ze skórą ciała kontrolują i regulują emisje energii oraz mierzą temperaturę skóry podczas całego zabiegu. Czuwają nad tym, aby w głębokich warstwach skóry zachować najwyższą dostępną moc przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej efektywności i skuteczności zabiegu.

 

Wymaga jest seria 6-10 zabiegów.

 

Cena za 1 zabieg: od 600 zł w zależności od partii ciała

Sprawdź cennik

Zobacz promocje

Czas: 1h.

?>