ChicSPA Warszawa | Kwas hialuronowy – wypełnianie zmarszczek
Modelowanie sylwetki Warszawa, Salon medycyny estetycznej oferujący w Warszawie: salon fryzjerski, mikrodermabrazja warszawa, usuwanie zmarszczek , zabiegi odchudzające
17760
page-template-default,page,page-id-17760,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Kwas hialuronowy – wypełnianie zmarszczek

Kwas hialuronowy jest polisacharydem naturalnie występującym w ludzkim ciele, głównie w skórze, w różnorodnych stężeniach. Jedną z głównych jego cech jest wiązanie wody, dzięki czemu utrzymuje prawidłowe nawodnienie tkanek. Zabieg wypełnienia zmarszczek polega na udostępnieniu zastępczego żródła kwasu hialuronowego, aby przywrócić satysfakcjonujące nawilżenie tkanek skóry, które jest niszczone przez załamania skórne, powstałe na skutek ekspresji twarzy.

 

Kwas hialuronowy wykorzystywany do wygładzania zmarszczek jest preparatem syntetycznym, co znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia objawów alergii. Zapewnia nam dużą wygodę, gdyż nie wymaga wcześniejszej próby uczuleniowej.

 

Jak wygląda zabieg ?

 

Przed zabiegiem miejsca, w które chcemy podać preparat smarujemy kremem EMLA, który w swoim składzie zawiera środek znieczulający. Preparaty do wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym mają postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do skóry wypełnia zmarszczkę, dając bardzo naturalne efekty. Po wstrzyknięciu żelu w linię zmarszczki lub w usta preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy wygładzając zmarszczki lub modelując kontur ust. Zabieg trwa zazwyczaj do 30 minut. Rezultat można obejrzeć natychmiast w lusterku. Zabiegi nie powodują wyłączenia pacjenta z codziennego życia. Wypełnianie stosowane jest w celu usunięcia bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek okolicy oczu, między brwiowych, opadniętych kącików ust oraz modelowania owalu twarzy.

 

Okres utrzymywania się efektu początkowego zabiegu można przedłużyć kolejnymi wstrzyknięciami. Większość pacjentów decyduje się na ten zabieg po upływie 6-12 miesięcy od pierwszego zabiegu wygładzania zmarszczek lub korekcji konturów twarzy. Natomiast powiększanie warg wymaga zwykle uzupełnienia po około 6 miesiącach.

 

W klinice pracujemy w oparciu o preparaty Stylage. Bez względu na wielkość i rodzaj zmarszczek, w gamie StylAge znajdziesz odpowiedni produkt do ich korekcji. Technologia IPN-like zapewnia wyjątkowy komfort podania preparatu, a zastosowanie manitolu powoduje zmniejszenie ryzyka wystąpienia siniaków i obrzęku podczas zabiegu.

 

StyleAge – w skład produktu wchodzi kwas hialuronowy i antyoksydanty oraz manntiol. StyleAge nadaje wyjątkowo naturalny efekt korekcji zmarszczek. Kwas hialuronowy zamknięty w postaci żelu wypełnia zmarszczki oraz wygładza powierzchnię skóry, mannitol z kolei optymalizuje efekt zabiegu.

 

Wskazania do zabiegu preparatem StyleAge:

 

  • korekcja pierwszych zmarszczek
  • korelacja średnio-głębokich i głębokich bruzd
  • korekcja linii marionetki
  • lifting wolumetryczny
  • uwydatnienie kości policzkowych
  • korekcja konturu twarzy

 

Możliwe objawy po zabiegu:

 

  • zaczerwienienie, obrzęk, ból w miejscu wstrzyknięcia materiału – objawy te znikają w przeciągu 72 godzin,
  • wynaczynienie krwi (siniak) – może utrzymywać się ok. tygodnia, zalecane
  • świąd w przypadku skóry wrażliwej,
  • nadwrażliwość w miejscu korekcji,
  • sporadycznie obrzęk pod postacią zgrubienia utrzymującego się kilka tygodni

 

Cena

 

bruzdy nosowo-wargowe od 1200 zł
zmarszczki poniżej kącików ust “marionetkowe” od 1200 zł
Radiesse – wypełnianie / modelowanie twarzy,
800 zł (0,3ml)
1200 zł (0,8ml)
2100 zł (1,5ml)
Odmładzanie dłoni od 2200 zł

Efekty zabiegów

?>