ChicSPA Warszawa | Wypełnianie bruzd i zmarszczek
Modelowanie sylwetki Warszawa, Salon medycyny estetycznej oferujący w Warszawie: salon fryzjerski, mikrodermabrazja warszawa, usuwanie zmarszczek , zabiegi odchudzające
17524
page-template-default,page,page-id-17524,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Wypełnianie bruzd i zmarszczek

Czym jest Sculptra?

 

Sculptra to preparat wykorzystujący właściwości kwasu polimlekowego (substancji naturalnie występującej w ludzkim organizmie). Pobudza komórka do produkcji kolagenu, dzięki czemu stosowany jest w zabiegach przeciwstarzeniowych i terapiach ujędrniających skórę

 

Zabieg przywraca naturalną objętość obszarom twarzy, w których nastąpiło zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej. Usuwa głębokie zmarszczki i bruzdy. Likwiduje zwiotczenia skóry ramion i kolan, wypełnia niedoskonałości. Pozwala widocznie odmłodzić skórę poprzez pobudzenie procesów samoregeneracji.

 

Jak długo utrzymują się efekty?

 

Rezultaty zabiegu widoczne są po kilku tygodniach po przeprowadzeniu procedury – pojawią się w sposób stopniowy i naturalny (efekt produkcji kolagenu). Utrzymują się one przez okres do dwóch lat..
Oczekiwane rezultaty uzyskuje się zwykle po przeprowadzeniu trzech zabiegów (w okresie od dwóch do trzech miesięcy)

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?
Przeprowadzenie zabiegu wyklucza: uczulenie na kwas polimlekowy, stany zapalne skóry, trądzik, opryszczka, skłonność do występowania blizn przerostowych.

 

Cena :1800 zł

?>