ChicSPA Warszawa | Kosmetolodzy
Modelowanie sylwetki Warszawa, Salon medycyny estetycznej oferujący w Warszawie: salon fryzjerski, mikrodermabrazja warszawa, usuwanie zmarszczek , zabiegi odchudzające
17322
page-template-default,page,page-id-17322,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Kosmetolodzy

Małgorzata Maciejczyk

kosmetolog, ekspert w terapii anti-age

 

Ekspert w dobieraniu zaawansowanych terapii anti-aging. Posiada 25 letnie doświadczenie w kosmetologii. Uczestniczka licznych kongresów zagranicznych. Specjalizuje się w zabiegach odmładzających i leczniczych na twarz jak usuwanie przebarwień,zamykanie naczynek, fotoodmładzanie, laseroterapia,terapia trądziku, usuwanie zmarszczek i rozstępów za pomocą plazmy azotowej. Układa indywidualne programy zabiegowe dla naszych klientek. Posiada bogate doświadczenie w technologiach aparaturowych wykorzystywanych w takich zabiegach jak zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę. Konsultuje trudne przypadki.

 

 

 

 

 

Angelika Wojciecowska

kosmetolog

 

Specjalizuje się w takich zabiegach jak modelowanie sylwetki, zabiegi na cellulit, depilacja laserowa, fotoodmładzanie o raz mikronakłuwanie . W zabiegach wyszczuplających wykorzystuje łączone programy aparaturowe z zakresu modelowania i wyszczuplania sylwetki oraz redukcji cellulitu z użyciem takich aparatur jak Cavifast, Redustim czy Focus RF. Doskonała i doświadczona specjalistka zawsze nastawiona na potrzeby klientów.

 

 

 

 

Chicmed_StaffPhoto_20151202102 copy2

Sylwia Mróz

kosmetolog

 

Doświadczony kosmetolog, specjalizuje się w zabiegach odchudzających, usuwaniu cellulitu, depilacji laserowej,  mikronakłuwaniu z użyciem aparatury Intraject.  Posiada duże doświadczenie w usuwaniu rozstępów oraz liftingu skóry z użyciem plazmy azotowej. Jest ponadto doskonałą fizjoterapeutką, pomaga naszym klientom wykonując masaże lecznicze oraz relaksujące.

 

 

 

Chicmed_StaffPhoto_20151202081 copyAnna Doniek

kosmetolog

 

Ania specjalizuje się w terapii z użyciem lasera. Posiada bogate doświadczenie w takich zabiegach jak depilacja laserowa, zamykanie naczyń, laserowe usuwanie rumienia, trądziku pospolitego oraz usuwaniu przebarwień. Jej drugą specjalizacją są zabiegi lipolizy kawitacyjnej oraz ujędrniania falami radiowymi. Ponadto zajmuje się indywidualnym doborem zabiegów z użyciem kwasów i peelingów oraz wykonuje wspaniały masaż twarzy.

 

 

 

Agnieszka Dzikagnieszka

kosmetolog

 

Agnieszka to doświadczony kosmetolog, specjalizuje się w zabiegach odchudzających, usuwaniu cellulitu falą radiową Venus Legacy, depilacji laserowej, zabiegach laserowych na twarz takich jak fotoodmładzanie czy leczenie przebarwień oraz zamykanie laserowe naczyń . Posiada bardzo duże doświadczenie w zabiegach z zakresu endermologii. Bardzo lubi polecać naszym klientom terapię z użyciem Icoone Laser.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót
?>