ChicSPA Warszawa | Nici liftingujące SILHOUETTE SOFT
Modelowanie sylwetki Warszawa, Salon medycyny estetycznej oferujący w Warszawie: salon fryzjerski, mikrodermabrazja warszawa, usuwanie zmarszczek , zabiegi odchudzające
17786
page-template-default,page,page-id-17786,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Nici liftingujące SILHOUETTE SOFT

Odmłodzona twarz

 

Zabieg z użyciem nici Silhouette wykonywany jest na świecie co 15 min. Efekty są rewelacyjne i długotrwałe! A wystarcza tylko jeden zabieg. Dzięki Silhouette-Soft™ kobieta odzyskuje młodą, wypoczętą twarz i nikt oprócz niej nie wie, dlaczego☺

 

Nowy, bezpieczny i skuteczny zabieg korygujący zwiotczenia skóry i redukujący oznaki jej starzenia. Silhouette-Soft™, to bio-wchłanialne nici ze stożkami. Zostały opracowane przez amerykańskich naukowców, aby poprawić wygląd policzków i przywrócić objętość skóry w okolicy jarzmowej.

 

Silhouette-Soft™, to najnowocześniejszy produkt dostępny w tej chwili na rynku. Dzięki małym, wchłanialnym stożkom, które zakotwiczają się głęboko w tkance, tworzy się napięcie, które skutecznie podnosi zwiotczałą tkankę. Zabieg jest szybki, komfortowy i nie wymaga hospitalizacji. Wykonuje się go znieczuleniu miejscowym, w ciągu 30 min. w gabinecie lekarskim.

 

Efekty zabiegu z użyciem nici Silhouette – Soft™ widoczne są natychmiast, a pacjent wraca do pracy i normalnego życia bezpośrednio po wyjściu z gabinetu. Korekcja utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy. Nici te można stosować wraz z innymi zabiegami medycyny estetycznej, np. wstrzykiwaniem kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej, co umożliwia osiągnięcie jeszcze bardziej naturalnego wyglądu.

 

Nici Silhouette – Soft™ zostały zrobione z kwasu polimlekowego i kwasu glikolowego. Składniki te czynią nici w pełni wchłanialnymi. Produkowane są w Michigan w USA w oparciu o 6-letnie doświadczenie Firmy w produkcji nici do liftingu. Gwarancją bezpieczeństwa jest to iż, materiały wykorzystywane do ich produkcji zatwierdził najważniejszy amerykański organ kontrolny FDA (Urząd ds. Żywności i Leków).

 

Silhouette – Soft® to dwukierunkowe, bio-wchłanialne nici ze stożkami, które zostały opracowane przez naukowców, aby poprawić wygląd policzków i przywrócić objętość skórze w okolicy jarzmowej. To bezpieczny zabieg korekcji zwiotczenia skóry oraz redukcji oznak starzenia.

 

Korzyści dla pacjenta:

 

  • Brak nacięć.
  • Znieczulenie miejscowe.
  • Zabieg w gabinecie zajmuje mniej niż 30 min.
  • Zmiana położenia tkanki tłuszczowej w okolicy jarzmowej i przywrócenie objętości.
  • Natychmiastowe efekty – pacjent może wrócić do pracy i normalnego życia bezpośrednio po zabiegu.
  • Efekty zabiegu utrzymują się przez 12-18 miesięcy.
  • Zabieg jest bezpieczny, a korekcja utrzymuje się przez dłuższy czas.
  • Cienkie igły i elastyczne stożki zapewniają zadowalające efekty zabiegu bez dyskomfortu dla pacjenta.
  • Nici Silhouette_Soft™ można z powodzeniem stosować wraz z innymi zabiegami medycyny estetycznej, np. wstrzykiwaniem kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej, co dopełnia naturalnego efektu i poprawia ich rozmieszczenie w wygodny sposób.

 

Jak często trzeba powtarzać zabieg?

 

Po zastosowaniu nici widać natychmiastowy rezultat. Efekt utrzymuje się 12-18 miesięcy.

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 

Technika jest przeciwwskazana u pacjentów z alergią lub udowodnionymi reakcjami negatywnymi na używane do zabiegu biomateriały.

 

Na czym polega zabieg z użyciem SilhouetteSoft?

 

Zabieg z zastosowaniem nici Silhouette Soft jest prostą procedurą medyczną wymagającą jedynie miejscowego znieczulenia. W zależności od rozległości obszaru zabiegowego i ilości wprowadzanych nitek może trwać od 15 do 40 minut. Podczas zabiegu chirurg wprowadza nici pod skórę pacjenta poprzez malutkie nacięcia na owłosionej skórze głowy, w okolicach skroni. Posługuje się przy tym specjalną cienką igłą. Nici są wyposażone w mikroskopijne zaczepy (haczyki), umożliwiające stabilne zamocowanie w skórze. Wygładzenie zmarszczek następuje poprzez odpowiednie naciągnięcie wprowadzonej nici. Kolejną zaletą Silhouette Soft jest pobudzenie syntezy trzech składników naturalnie występujących w skórze: kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny. Oznacza to, że wokół nici tworzą się nowe komórki, co w rezultacie podtrzymuje i dodatkowo napina zwiotczałą skórę, przedłużając efekt liftingu. Widać to najwyraźniej po paru miesiącach.

 

Po zabiegu nie pozostają blizny, jedynie drobne, ukryte między włosami ślady (1-2cm), które znikną po zagojeniu skóry. Pacjent może wrócić do domu w tym samym dniu. Przez pierwsze 6 godzin zaleca się stosowanie zimnych okładów na poddane liftingowi obszary. Niekiedy zdarza się, że po zabiegu występują niewielkie zasinienia bądź obrzęk, ale zmiany te ustępują po kilku dniach. Przez pierwsze 3-5 nocy należy spać na plecach, do zaleceń pozabiegowych zalicza się także ograniczenie mimiki twarzy przez okres 3 tygodni oraz unikanie energicznego otwierania ust i żucia twardych produktów przez miesiąc. W tym czasie pacjent powinien unikać znacznego wysiłku fizycznego.

 

Cena
1 para 3000 zł
2 nici 4500 zł

 

?>