ChicSPA Warszawa | Nasze marki
Modelowanie sylwetki Warszawa, Salon medycyny estetycznej oferujący w Warszawie: salon fryzjerski, mikrodermabrazja warszawa, usuwanie zmarszczek , zabiegi odchudzające
17583
page-template-default,page,page-id-17583,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Nasze marki

Danne Montaque King

DMKlogo_RGBPreparaty DMK, jako kosmeceutyki nie zawierają olejów mineralnych i olejów silikonowych. Mają dzialanie zarowno pielęgnacyjne, jak i lecznicze. W zabiegach i procedurach, zastosowano odznaczające się farmaceutyczną jakością, botaniczne substancje aktywne tym samym spelniajac najwyższe wymogi.   Dr Danne Montaque King jest naukowcem z zakresu botaniki oraz chemikiem kosmetycznym. Jako młody człowiek przechodził bardzo ostry trądzik i doskonale poznał dyskomfort, jaki muszą doświadczać osoby, których wygląd daleki jest od oczekiwań. W związku z brakiem stosownych środków zaradczych Dr King zdecydował się zgłębić wiedzę na temat trądziku, przebarwień i starzenia się oraz poznać mechanizmy działania ludzkiego ciała.   Dr King jest jednym spośród pierwszych biochemików, którzy docenili znaczenie enzymów w procesie oczyszczania (ang. hydrate = nawilżać) i naprężania skóry. Jako pierwszy na świecie opracował jej system odmładzania, oferując komórkom taką chemię, jaką mogą rozpoznać i zaakceptować. Podejście to zdobyło uznanie na świecie, ponieważ pozwala połączyć biochemię pojedynczej osoby z odpowiednią terapią skórną.   Badania nad terapią z użyciem witaminy C jako czynnikiem przeciwrodnikowym i uaktywniającym kolagen trwały trzy dekady. Będąc pionierem w dziedzinie poprawy kondycji skóry, Dr King skupił się na udoskonaleniu metod działania na skórę twarzy i ciała. Kierując się wymogami strukturalnymi komórek ciała stosował w preparatach odpowiednie stężenie botanicznych składników aktywnych.   Produkty Danné są obecnie stosowane w ponad 20 krajach na całym świecie i są aprobowane przez środowisko lekarskie. Jak dotąd ponad setki tysięcy osób skorzystało z dobrodziejstw rewolucyjnych zabiegów paramedycznych marki Danné.

 
“Stworzenie technik i produktów pomagających utrzymać młodzieńczy wygląd u kobiet i mężczyzn bez względu na wiek było i jest moim życiowym dążeniem”

 

Dr Danne Montaque King

 
“Podstawowe zrozumienie chemii ciała pozwoliło opracować kilka technik, które wpływają na opóźnienie przez jakiś czas procesu starzenia. W moim przekonaniu odkrywcy tych metod są prawdziwymi pionierami w dziedzinie praktyki i pewnego dnia stworzą taki zastrzyk lub kapsułkę, która przeciwstawi się procesowi starzenia. Zjawisko starzenia polega na tym, że starzejemy się w określonym tempie. Naturalne piękno i bujny, pełen życia wygląd utrzymują się dopóki soki witalne i reprodukcja komórek nie poddadzą się upływowi czasu, grawitacji oraz zewnętrznym czynnikom środowiska.”

 

Dr Danne Montaque King

 

Każde ciało jest zaprogramowane do samoregeneracji i działa na wzór organicznego komputera, który otrzymuje sygnały ostrzegawcze i wykonuje niezbędne naprawy. W zdecydowanej większości przypadków ignorujemy niestety takie sygnały. Dostarczamy ciału wolne rodniki, wysokie dawki światła słonecznego, trującą żywność, niezdrowe środki do demakijażu i niewielką ilość ćwiczeń fizycznych. Setki kosmetologów i lekarzy poświęciło swój czas, kreatywne zdolności i energię aby stworzyć koncepcje, które okazały się niezwykle skuteczne. Dziesiątki poradników medycznych, podręczników chemicznych, dzienników zielarskich i 35-ta Brytyjska Edycja Anatomii Grays’a stanowią “dowód” na słuszność Koncepcji Danné. Ale•prawdziwy dowód stanowią tysiące osób z zaburzeniami skórnymi takimi jak przedwczesne starzenie, których życie odmieniło się na zawsze dzięki zespołowi Danné.

 
“Jeżeli chodzi o mnie, odkrywcę Koncepcji Danné, to jestem tylko obserwatorem tego, co zawsze w naturze nas otaczało i było postrzegane przez ludzkie oko i umysł. Jeżeli w ogóle mam jakikolwiek talent jako naukowiec, to jest to wrodzony proces abstrakcyjnej logiki, która widzi las bardziej niż pojedyncze drzewo.”

 

Dr. Danne Montaque King

Environ

 

A84486 Stockist cmykFirma kosmeceutyczna Environ powstała w 1990 roku w Afryce Południowej w celu ochrony skóry przed wpływem szkodliwego środowiska i promieniowania UV. Założycielem jest chirurg plastyczny i kardiochirurg dr Desmond Fernandes, który kierując się potrzebami swoich pacjentów opracował odmienny koncept regeneracji skóry polegający na pogrubianiu naskórka od podłoża w górę.Kosmeceutyki Environ początkowo służyły jako produkty przygotowujące skórę do zabiegów chirurgii plastycznej oraz do szybszej regeneracji skóry po zabiegach. Doskonałe efekty Environ wywołało międzynarodowe zainteresowanie w chirurgii plastycznej oraz w kosmetologii. Była to niewątpliwie jedna z niewielu firm na świecie (i jest do dzisiaj) uwzględniająca najważniejsze potrzeby skóry XXI wieku i preferująca bezinwazyjne metody odnowy naskórka.   Do produkcji kosmeceutyków Environ używa się tylko najwyższej jakości składników: stężonych witamin A, E i C, peptydów i szeroką gamę antyutleniaczy, o czym świadczą doskonałe i udowodnione rezultaty pacjentów na całym świecie oraz przyznanie certyfikatu przez niezależny Instytut Witamin w Lozannie. Dla uniknięcia reakcji alergicznych, zawierają jedynie śladowe ilości konserwantów, są bezzapachowe i pozbawione środków koloryzujących. Nie blokują ujść gruczołów łojowych, są lekkie i łatwo penetrujące.   Kosmeceutyki Environ® są dostępne w wielu krajach, na wszystkich kontynentach, w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych oraz praktykach lekarzy dermatologów i chirurgów plastyków. Na świecie nie istnieje ekwiwalentny produkt, którego skład i działanie byłoby zbliżone do kosmeceutyków Environ.Jest to najlepszy system ochrony skóry oraz najbardziej niestandardowe podejście do technik odmładzania i regeneracji. Jest to również kompleksowy system naprawczy skóry zarówno w gabinecie kosmetycznym jak i w domu.

 

WYRÓŻNIENIA ENVIRON

 

1998 – Marie Claire PRIX D’Excellence dla C-Quence i Krem z serii Ionzyme Environ

2002 – Marie Claire PRIX D’Excellence dla Roll CIT kosmetyczny Environ

2002 – FHM Grooming dla RAD Environ

2009 – Certyfikat Swiss VitaminInstitute (SVI) dla C- Quence1,2,3 i 4 Environ

2009 – Marie Claire PRIX D’Excellencedla serii kosmetyków kolorowych Environ

2010 – Pharmaceutical & Cosmetic dla Serum Focus Frown Environ

2011 – Image BeautyAwards 2011 dla Serum Focus Frown i Żel wokół oczu AVST Environ

2012 – Certyfikat Swiss VitaminInstitute (SVI) dla serii Krem AVST 1-5 Environ

2012 – Image BeautyAwards

2012 dla Tonik Nawilżający AVST Environ

 

DermaQuest Skin Therapy

 

DermaQuest ™ Skin Therapy zostało założone w USA w 1999 r. do tworzenia wysokiej jakości produktów do pielęgnacji skóry. Laboratorium efektywnie przyczyniło się do osiągnięcia przełomowych postępów w pielęgnacji skóry na skalę światową. Jednym z przykładów pionierskiego i innowacyjnego wdrażania nauki w życie, jest zastosowanie w kosmetykach komórek macierzystych pochodzenia roślinnego.   Formuła każdego sprzedawanego produktu jest precyzyjnie dobrana z naukowo sprawdzonych składników i skomponowana we własnych laboratoriach. Wszystkie produkty są produkowane, pakowane i dystrybuowane na cały świat z siedziby głównej firmy znajdującej się w Północnej Kalifornii w USA. Produkty DermaQuest ™ Skin Therapy pozbawione są parabenów, a firma nigdy nie prowadziła testów na zwierzętach.   Laboratorium DermaQuest™ Skin Therapy , to rozwiązanie dla wymagających specjalistów z zakresu kosmetologii, dermatologii oraz ich pacjentów. Silna koncentracja najbardziej pożądanych składników aktywnych, synergia działania, inspiracja rozwojem i nauką oraz brak parabenów stawiają markę na bardzo wysokim poziomie zaawansowania.

 

Główne atuty marki DermaQuest ™ to:

  1. wyselekcjonowane składniki aktywne
  2. wysoka koncentracja składników aktywnych
  3. rezultaty potwierdzone w badaniach naukowych
  4. brak parabenów i substancji zapachowych
  5. zawarta w produktach technologia komórek macierzystych pochodzenia roślinnego – aby działać regeneracyjnie i przeciwzapalnie
  6. zawarta w produkatch technologia liposomów – aby dotrzeć do najgłębszych warstw skóry
?>