ChicSPA Warszawa | Kwas hialuronowy – modelowanie ust
Modelowanie sylwetki Warszawa, Salon medycyny estetycznej oferujący w Warszawie: salon fryzjerski, mikrodermabrazja warszawa, usuwanie zmarszczek , zabiegi odchudzające
17765
page-template-default,page,page-id-17765,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Kwas hialuronowy – modelowanie ust

Webska-10.06.11 132988_BZdrowe i zadbane usta to niezwykle ważny element nie tylko dla naszej urody, ale i samopoczucia. Niektóre kobiety od urodzenia zmagają się z problemami zbyt małych i wąskich ust czy dysproporcji pomiędzy górną, a dolna wargą. Pojawiają się też problemy nabyte w czasie dorosłego życia: zmarszczka palacza czy opadające kąciku ust.

Dzięki kwasowi hialuronowemu – popularnemu rozwiązaniu jakie oferuje Medycyna Estetyczna, w tej chwili jesteśmy w stanie poprawić niemal wszystkie istniejące mankamenty naszych ust.

 

Jak długo trwa zabieg i kiedy widoczny jest efekt?

 

Procedura zabiegowa trwa ok. 30 – 45 minut, a efekt jest natychmiastowy, ale ostateczny kształt usta nabierają po kilku dniach od momentu podania preparatu.

 

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu?

 

Uczulenie na daną substancję (kwas hialuronowy lub kwas polimlekowy), stany zapalne skóry, trądzik, opryszczka, skłonność do występowania blizn przerostowych, ciąża i okres karmienia piersią.

 

Co będziesz odczuwać podczas zabiegu?

 

Zabieg powiększania ust poprzedzony jest znieczuleniem miejscowym, zatem nie wiąże się z odczuwaniem bólu. Może wystąpić jedynie lekkie odczucie rozpierania.

 

Jakie efekty uboczne mogą wystąpić po zabiegu?

 

Usta po zabiegu są lekko opuchnięte, co może utrzymywać się przez 3-5 dni. Może pojawić się również siniak. Po zabiegu należy unikać opalania.

 

Cena od 1200 zł

?>