ChicSPA Warszawa | Intraject! Usuwanie zmarszczek plazmą azotową
Modelowanie sylwetki Warszawa, Salon medycyny estetycznej oferujący w Warszawie: salon fryzjerski, mikrodermabrazja warszawa, usuwanie zmarszczek , zabiegi odchudzające
18573
page-template-default,page,page-id-18573,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Intraject! Usuwanie zmarszczek plazmą azotową

image002Intraject. Nowość! wirtualny skalpel plazmowy.

 

Jest to pierwszy niechirurgiczny zabieg z medyczną certyfikacją oraz badaniami klinicznymi potwierdzającymi skuteczność w redukcji płytkich i głebokich zmarszczek oraz termoliftingu.

 

Nasza klinika kosmetyczna oferuje najnowsze, niezwykle nowoczesne urządzenie Intraject firmy Biotec Italia oparte jest na technologii plazmy azotowej, ale również jako jedyne na rynku wyposażone zostało w dodatkowe moduły, jak: medyczny peeling kawitacyjny i sonoforezę wysokiej mocy, radiofrekwencję igłową z elektroporacją oraz falę radiową z mezoterapią bezigłową.

 

intraject_1Innowacyjność tej technologii to połączenie termoliftingu z niezwykle głęboką przebudową mechaniczną poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej, pozbawioną ryzyka poparzeń i światłouczulenia, cech charakterystycznych dla laseroterapii.

 

Atutem plazmy azotowej zastosowanej w aparaturze Intraject jest możliwość jej zastosowania na powiekę ruchomą i przeprowadzenie blefaroplastyki, co do tej pory było możliwe jedynie drogą chirurgiczną.

 

Jak to działa?

 

W urządzeniu plazma wytworzona z gazu (azotu) poddanego w rączce urządzenia bardzo wysokiej częstotliwość radiofrekwencji, dociera aż do skóry właścwej.
Dzięki oddziwaływaniu plazmy na skórę rozpoczyna się proces wytworzenia nowego kolagenu typu 1-go i 2-go, kwasu hialuronowego oraz elasytny.
Plazmę wyróżnia fakt, iż energia ta nie potrzebuje chromoforów w odróżnieniu od laserów. Oznacza to, że po wykonaniu procedury zabiegowej z użyciem plazmy skóra nie jest naświetlona energią laserową – światłouczulona, co eliminuje ryzyko powikłań w postaci przebarwień po laseroterapii.

 

Dodatkowo, bardzo ważnym atutem tej technologii jest termiczna modyfikacja komórek, a nie ich uszkodzenie, dzięki czemu unikamy ryzyka poparzeń, mimo wysokich parametrów zabiegowych.

 

Pod wpływem impulsów energetycznych rozpoczyna się proces tworzenia nowych warstw komórek naskórka i skóry właściwej. W wyniku naturalnego peelingu zostaje odsłonięta odnowiona skóra pozbawiona niedoskonałości – bez przebarwień, zmarszczek, bruzd czy blizn.

 

Efekt?
Nastepuje redukcja, wygładzenie i wypełnienie zmarszczek oraz głębokich bruzd.

 

Wskazania

  • Blefaroplastyka górnej powieki- niechirurgiczny lifting górnej powieki
  • Redukcja płytkich i głębokich zmarszczek na twarzy, szyji i dekolcie
  • Lifting okolicy pępka
  • Rozstępy
  • Niefarmakologicze zabiegi na trądzik
  • Blizny potrądzikowe
  • Blizny i bliznowce
  • Przebarwienia skóry (plamy starcze, plamy słoneczne)

 

 

Jak długo trwa proces regeneracji?

 

Oprócz efektów widocznych już po 7 dniach gołym okiem, energia PLAZMOWA pobudza syntezę kolagenu i elastyny, co wpływa na poprawę jędrności skóry na przestrzeni kilku miesięcy.

 

Poprawa stanu cery następuje stopniowo i może pogłębiać się nawet przez rok, natomiast już po 10 dniach w badaniu histopatologicznym widać pogrubienie granicy skórno-naskórkowej i nowe włókna kolagenowe.

 

Od razu można zaobserwowaćpoprawę kolorytu, tekstury czy napięcia skóry, natomiast inne cechy dotyczące głębszych warstw pogłębiają sie dalej. Im wyższa energia, tym głębsza strefa denaturacji i zmiany modyfikacyjne zachodzą głębiej.

 

Jak wygląda pocedura?

 

Prawdziwym hitem aparatury Intraject to wzbogacenie energii plazmowej o inne, najnowsze technologie z zakresu medycyny estetycznej po to, aby reagować na wszelkie problemy i niedoskonałości skóry:

 

 1. Medyczny peeling kawitacyjny wraz z sonoforezą bardzo dużej mocy, dzięki czemu możemy w wyselekcjonowany sposób oczyścić skórę z wszelkich niedoskonałości (stany ropne, zaskórniki otwarte i zamknięte, nadmierny łojotok) i przywrócić jej równowagę w zakresie prawidłowej keratynizacji oraz rogowacenia.medyczny peeling kawitacyjny
 2. Połączenie radiofrekwencji igłowej z elektroporacją, to następny przełom technologiczny tej aparatury w postaci . Należy zaznaczyć, iż urządzenie Intraject to jedyne urządzenie na rynku medycznym łączące w jednej głowicy i w jednym czasie: mechaniczne nakłuwanie igłami tytanowymi o długości 0,25-3 mm, falę radiową monopolarną oraz elektroporację. Taka innowacyjność umożliwia nam wytworzenie planowych, regularnych mikrouszkodzeń skóry wraz z uzyskaniem diatermii Rf oraz wprowadzaniem zjonizowanych składników ampułek, leków bezpośrednio do skóry właściwej, dobranych do indywidualnych potrzeb i problemów skórnych (procesy starzenia-zmarszczki, bruzdy, wiotkość skóry; przebarwienia, blizny, rozstępy, trądzik, nadmierne rogowacenie, miejscowa otyłość-podbródek).termolifting igłowy
 3. Fala radiowa monopolarna wspomagana mezoterapią bezigłową, aby zwiększyć dodatkowo rezultat poprzedniej procedury przy skórachprzy skórze wymagającej liftingu owalu twarzy, szyji i dekoltu.fala radiowa
 4. Plazma azotowa – może być wykonywana łącznie z pozostałymi tehcnologiami lub samodzielnie w zależności od rodzaju problemu.plazma azotowa
?>