ChicSPA Warszawa | Lifting twarzy-Medyczna Fala radiowa Dermeo
Modelowanie sylwetki Warszawa, Salon medycyny estetycznej oferujący w Warszawie: salon fryzjerski, mikrodermabrazja warszawa, usuwanie zmarszczek , zabiegi odchudzające
18458
page-template-default,page,page-id-18458,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Lifting twarzy-Medyczna Fala radiowa Dermeo

qode interactive strataJedyna maszyna w Polsce! Pierwszy tak skuteczny lifting twarzy bez skalpela.  Aparatura posiada klasę medyczną IIB, skuteczność potwierdzoną badaniami klinicznymi.

 

Klinika kosemtyczna Chic oferuje Dermeo, czyli najmocniejsza i najskuteczniejsza medyczna fala radiowa na rynku, która pozwala podgrzewać głębokie warstwy skóry właściwej i dzięki temu w niezwykle skuteczny sposób stymuluje produkcję kolagenu odpowiedzialnego za jędrność, gęstość i odpowiednie napięcie skóry – a więc za jej młody wygląd! Dermeo, dzięki najwyższej dostępnej mocy na głowicy 50W oraz multipolarnej fali posiada niespotykaną dotąd efektywność w:

 

    • usuwaniu głębokich zmarszczek twarzy, szyi i dekoltu
    • uniesieniu i rekonstrukcji młodzieńczego owalu twarzy bez ingerencji chirurga
    • liftingu opadającej powieki
    • zgęszczeniu i ujędrnieniu skóry twarzy, szyi i dekoltu
    • wyszczupleniu twarzy

 

Wyjątkowość tej metody polega na tym, że w przeciwieństwie do innych fal radiowych, ta jest na tyle mocna, że pierwsze uzyskane efekty są trwałe już po pierwszym zabiegu! Na całkowity efekt przebudowy kolagenu i spektakularnego liftingu czeka się zaledwie 4 tyg. Ten zabieg działa jak skalpel, polecany wszystkim klientom którzy nie chcą korzystać z zabiegów chirurgii plastycznej.

W klinice kosmetycznej Chic zabieg można idealnie dostosować do potrzeb każdego pacjenta. Urządzenie posiada bowiem wbudowany generator o szerokim zakresie częstotliwości (od 0,3 do 2MHz) oraz regulacji parametrów w zależności od głębokości zabiegu i obszaru ciała. Taka funkcja jest gwarancją wysokiej skuteczności oraz szybkich i widocznych efektów. Zabieg wykonywany jest multipolarną głowicą, która posiada cztery 12 mm tytanowe elektrody. W kontakcie ze skórą kontrolują i regulują emisje energii oraz mierzą temperaturę skóry podczas całego zabiegu. Czuwają nad tym, aby w głębokich warstwach skóry zachować najwyższą dostępną moc przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej efektywności i skuteczności zabiegu. Wymaga jest seria 6-10 zabiegów.

 

Cena za 1 zabieg: od 600 zł w zależności od wielkości obszaru

 

Sprawdź cennik

Zobacz promocje

?>