ChicSPA Warszawa | Leczenie nadpotliwości (Botox, Botocure)
Modelowanie sylwetki Warszawa, Salon medycyny estetycznej oferujący w Warszawie: salon fryzjerski, mikrodermabrazja warszawa, usuwanie zmarszczek , zabiegi odchudzające
17781
page-template-default,page,page-id-17781,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Leczenie nadpotliwości (Botox, Botocure)

Obecnie w leczeniu nadpotliwości dłoni, stóp, i pach najskuteczniejszą metodą jest podanie toksyny botulinowej. Efekty pojawiają się po kilku dniach i utrzymują od kilku miesięcy do roku.

 

W jaki sposób przeprowadza się leczenie nadpotliwości toksyną botulinową?

 

Botocure/Botox jest lekiem w zastrzykach podawanym do skóry.Przy użyciu bardzo cienkiej igły, lekarz wstrzykuje małą objętość (0.1-0.2 ml) roztworu z toksyną botulinową w 10-15 miejsc oddalonych od siebie o 1 cm, pokrywajac równomiernie okolicę pach, dłoni lub stóp. Sesja leczenia trwa około 30 minut. Po wstrzyknięciu do skóry niewielkiej dawki toksyny botulinowej, blokowane jest działanie nerwów, które zaopatrują gruczoły wydzielania zewnętrznego. To zapobiega wydzielaniu przez nie potu.

 

Efekty kuracji

 

Odpowiedź na leczenie wykazuje indywidualne różnice. Wytwarzanie potu zmniejsza się o ponad 85% po tygodniu od leczenia. Ponadto, u 95% pacjentów objętość potu maleje co najmniej o połowę. Blokada zakończeń nerwowych, utrzymuje się przez 6-12 miesięcy, po których powstają nowe zakończenia nerwowe zastępując te wcześniej zablokowane. To oznacza, że efekt leczenia utrzymuje się przez kilka miesięcy, ale w końcu zanika. Kolejna sesja leczenia może być przeprowadzona po wygaśnięciu efektu poprzedniej, co następuje średnio po 7-12 miesiącach.

 

Cena od 1800 zł

?>