ChicSPA Warszawa | Laseroterapia
Modelowanie sylwetki Warszawa, Salon medycyny estetycznej oferujący w Warszawie: salon fryzjerski, mikrodermabrazja warszawa, usuwanie zmarszczek , zabiegi odchudzające
19014
page-template-default,page,page-id-19014,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Laseroterapia

xlase_plus

Laser XLase Plus – najnowocześniejszy na świecie laser diodowy do trwałego i bezbolesnego usuwania
owłosienia!

Poznaj technologię przyszłości.

Laser Xlase Plus to najbardziej zaawansowany technologicznie laser do depilacji laserowej i zarazem najskuteczniejsze urządzenie do tego typu zabiegów dostępne obecnie na rynku. Laser diodowy Xlase Plus firmy Biotec gwarantuje stuprocentowe bezpieczeństwo i najwyższą skuteczność procedur zabiegowych. O jego jakości świadczą certyfikaty ISO 9001 i ISO 13485 (najwyższa klasa ISO, w kategorii aparatury medycznej). Posiada również notyfikację TUV Rheinland, która jest w ścisłej prestiżowej czołówce jeśli chodzi o jednostki notyfikowane certyfikujące urządzenia medyczne dla Komisji Europejskiej.

xlaseCARRELLO_depliantSPRAWDŹ CENNIK

Laser diodowy Xlase Plus został wyposażony w przełomowe technologie, które zapewniają najwyższy komfort pacjenta w trakcie zabiegu, bezpieczeństwo połączone z skutecznością zabiegów:

Xlase Plus zapewnia trwałe usuniecie owłosienia przy zastosowaniu nowatorskiej technologii diody wysokiej mocy:
Gwarantuje to przeprowadzenie szybkiej i nieinwazyjnej procedury, bez przestojów, na wszystkich rodzajach skóry (fototypy I-VI) także na opalonej skórze, oraz wprzypadku PFB (pseudofolliculitis barbae – rzekome zapalenie około mieszkowe brody). Pierwszy laser, który usuwa również włosy białe i siwe! Skutecznie usuwa owłosienie nawet w najtrudniejszych przypadkach jak hirsutyzm.

W laserze użyto końcówki szafirowej, która aktywnie chłodzi przed, w trakcie i po zabiegu. W porównaniu do innych systemów laserowych, system diodowy Xlase Plus zapewnia największą stabilność technologii diodowej, która jest wysoce wydajnym źródłem lasera, zapewniając stałe i skuteczne działanie nawet w najtrudniejszych warunkach klinicznych.
Głowica lasera diodowego w Xlase Plus to plamka dużego rozmiaru, szafirowa końcówka chłodząca oraz najbardziej jednolity przekrój wiązki światła, dostępny obecnie na rynku. Zapewnia to szybkie usuwanie niechcianych włosów na dużych powierzchniach takich jak plecy czy nogi.

Szafirowa końcówka z systemem chłodzenia kontaktowego pomaga chronić naskórek i utrzymuje niską temperaturę skóry w czasie zabiegu, podczas gdy jednolita wiązka światła laserowego umożliwia najbardziej efektywną koagulację mieszków włosowych, zmniejszając ilość niezbędnych strzałów laserowych.

Przełomowa Procedura MotionSpeed!
Ta procedura zabiegowa to przełom w komforcie pacjenta, szybkości epilacji i nieporównywalnych wynikach klinicznych!

Skraca czas potrzebny na zabieg o połowę, a wodzenie chodną głowicą po skórze zapewnia najwyższy komfort pacjenta.
Łączy ona w sobie równocześnie silne chłodzenie z ciągłą emisją szybkich impulsów laserowych, doprowadzając do osiągnięcia
odpowiedniej temperatury w miejscu docelowym – bez ryzyka uszkodzeń oraz znacznie bardziej bezboleśnie w stosunku do urządzeń IPL lub konkurencyjnych metod laserowych.
Technika ruchów ciągłych MotionSpeed umożliwia ciągła emisje energii na dużym obszarze, przy większym komforcie pacjenta, większej szybkości zabiegu i wyższej skuteczności epilacji.

PSPS – Precyzyjny Sterownik Prądu Stałego
Sterownik XLase Plus utrzymuje stałe natężenie prądu. Zastosowany tutaj wyrafinowany system elektroniczny zapewnia stałą emisję prądu, z jednoczesną maksymalną ochroną lasera i obwodów.
Dzięki zastosowaniu sterownika prądu stałego, urządzenie emituje idealnie „kwadratowy” impuls, o czasie trwania od kilku mikrosekund do setek milisekund, przy stałej mocy. Wytworzony impuls jest jednolity, dlatego gęstość prądu w diodzie jest stała, co z kolei powoduje, ze wyjście widma pozostaje stałe na przestrzeni całego czasu trwania impulsu. Ten jednolity impuls wytwarza o wiele wydajniejsze procesy cieplne, dlatego niższe parametry dają wyższe rezultaty kliniczne. Impuls o kwadratowym wykresie zapobiega wahaniom mocy, związanym ze standardowymi technologiami laserowymi, oraz zapewnia najwyższą wydajność oraz maksymalny komfort pacjenta w trakcie wszystkich zabiegów.

MACH – Miniaturowy Agregat Chłodzący
System XLase Plus wymaga niezawodnej i precyzyjnej kontroli temperatury, aby uzyskać optymalna wiązkę laserową.MACH jest niezależnym urządzeniem, które jest wstanie wpełni ochłodzić wszystkie części skomplikowanej aparatury laserowej. Wykorzystuje on efekt Peltiera (chłodzenie termoelektryczne) w celu utrzymania niskiej temperatury płynu, zapewniając najlepszą wydajność lasera. Kontrola temperatury płynu chłodzącego odbywa się przy zastosowaniu mikroprocesora, który pozwala na utrzymanie temperatury z dokładnością do +/- 1ºC. Bardzo istotne jest to, ze cykl zamknięty chłodzenia umożliwia optymalną ochronę lasera oraz gwarantuje bezpieczne wykonywanie zabiegów. W innych systemach laserowych dostępnych na rynku stosuje się radiatory podstawowego typu, pozbawione MACH. Takie systemy okazały się nieskuteczne, ponieważ ich działanie może prowadzić do przegrzania lampy lasera iw konsekwencji do słabych wyników operacyjnych.

?>