ChicSPA Warszawa | Keratynowe prostowanie włosów
Modelowanie sylwetki Warszawa, Salon medycyny estetycznej oferujący w Warszawie: salon fryzjerski, mikrodermabrazja warszawa, usuwanie zmarszczek , zabiegi odchudzające
18276
page-template-default,page,page-id-18276,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Keratynowe prostowanie włosów

Blond Hair.Beautiful Woman with Straight Long HairW Chic Spa nasi fryzjerzy oferują 2 rodzaje keratynowego prostowania włosów:

 

– LISSE DESIGN – Kertaynowe prosotwanie włosów marki Alfaparf

– GK – Keratynowe prosotwanie włosów marki Global Keratin

 

W zależności od rodzaju włosów fryzjer dobiera odpowiedni preparat, tak aby osiągnąć jak zamierzony efekt prostych i gładkich włosów.

 

 

LISSE DESIGN – Keratynowe prosotwanie włosów marki Alfaparf

 

 

W 100% BEZPIECZNY, ELASTYCZNY I SKUTECZNY.

Marzysz o prostych włosach i możliwości poświęcania samej sobie większej ilości czasu?

 

Pragniesz łatwo i szybko układać włosy bez konieczności toczenia codziennej walki ze szczotką i suszarką?

 

Od dziś masz możliwość mieć gładkie, aksamitne włosy pełne blasku i łatwe w rozczesywaniu dzięki innowacyjnej linii Lisse Design Keratin Therapy na bazie Keratyny.

 

Innowacyjne formuły dbają o zdrowie włosów, produkty linii Lisse Design Keratin Therapy są:

 

W 100% BEZPIECZNE

Bez formaldehydu i parabenów, przetestowane zgodnie z najbardziej surowymi standardami amerykańskimi oraz zgodne z wymogami UE i międzynarodowymi;

 

W 100% ELASTYCZNE

Odpowiednie do wszystkich rodzajów włosów, również farbowanych i zniszczonych, umożliwiają wykonanie zabiegu prostowania włosów i koloryzacji bez amoniaku w tym samym dniu.

 

W 100% SKUTECZNE

Zapewniają efekt utrzymujący się do 3 miesięcy oraz gwarancję made in Italy międzynarodowego koncernu kosmetycznego, która od 30 lat stoi u boku fryzjerów.

 

Oprócz gwarancji bezpieczeństwa linia Lisse Design Keratin Therapy łączy w sobie rezultaty innowacyjnej technologii z właściwościami keratyny i olejków. Formuły zawierają bowiem:

 

Kera-Collagen Complex

Kompleks oparty na hydrolizowanej keratynie oraz kwaternizowanym kolagenie. Kompleks gwarantuje długotrwały efekt prostowania (do 3 miesięcy). Z pomocą ciepła modeluje na nowo układ łańcuchów keratynowych we wnętrzu włosa, nadając im charakterystyczny płaski kształt.

 

Olejek Babassù

Cenny olejek z lasów Amazonii o wyjątkowych właściwościach wygładzających. Dzięki niemu włosy stają się miękkie, jedwabiste i błyszczące.

 

Wskazania:

 

-włosy puszące się i z tendencją do skręcania i falowania

 

Efekty zabiegu to:

gładkie, aksamitne, błyszczące i łatwo rozczesujące się włosy aż do 3 miesięcy bez formaldehydów

niezawodny sposób na włosy z tendencją do puszenia się i skręcania

 

 

Keratynowe prostowanie włosów Global Keratin

 

JAK TO DZIAŁA:

 

JUVEXIN, główny składnik formuły prostującej włosy redukuje sztywność (moduł elastyczności) włosów, ta redukcja lub efekt miękkości powoduje że włosy przestają być kręcone i są bardziej miękkie.

 

Im częściej aplikujesz JUVEXIN, tym bardziej miękkie lub proste będą twoje włosy.

 

JUVEXIN penetruje cebulki włosów dostarczając im potrzebnych składników odżywczych i nawilżających. To poprawia miękkość i redukuje kręcenie się, pomagając włosom lepiej znosić suszenie, pomaga by włosy stały się mniej skłonne na złamania i poprawia nawilżenie włosów, dając włosom lepszy wygląd. Na mokrych i suchych włosach zdarza się mniej splątań podczas rozczesywania, co sprawia że włosy są mniej podatne na złamania.

 

Czym JUVEXIN? To specjalna mieszanka witamin i peptydów, stworzona specjalnie dla włosów. JUVEXIN został stworzony aby chronić i odbudowywać włosy do ich odmłodzenia i znajduje się we wszystkich produktach GKHair na świecie. JUVEXIN naprawia twe włosy do ich nieskazitelnej kondycji.

 

Wskazania:

 

Włosy puszące się, kręcone lub z tendencją do falowania.

 

Efekt:

 

Włosy są wygładzone i rozprostowane do 5 miesięcy, długość trwania efektu zależy od stosowanej pielęgnacji domowej. Zalecane jest używanie szamponu i odźywki GK dostępnych do zakupu w salonie.

?>