ChicSPA Warszawa | ICOONE® LASER  – wyszczuplanie i modelowanie sylwetki
Modelowanie sylwetki Warszawa, Salon medycyny estetycznej oferujący w Warszawie: salon fryzjerski, mikrodermabrazja warszawa, usuwanie zmarszczek , zabiegi odchudzające
19771
page-template-default,page,page-id-19771,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

ICOONE® LASER  – wyszczuplanie i modelowanie sylwetki

Najnowszy ICOONE® LASER jest innowacyjną opatentowaną technologią, która łączy energię lasera diodowego, światła LED oraz masażu podciśnieniowego w jednej głowicy Roboderm® .  To połączenie opatentowanych i certyfikowanych przez FDA technik pozwala na niezwykle skuteczne i kompleksowe modelowanie całego ciała podczas jednego zabiegu.

 

 

 

 

 

JAK DZIAŁA ZABIEG?

 

Zabieg ICOONE® LASER jako jedyny jednocześnie likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

 

 

1. Głowice Roboderm® – modeluje i usuwa celluliticoone-laser

 

 

Opatentowana technologia multi mikrostymulacji (Roboderm®) daje możliwość wykonywania masażu podciśnieniowego (endermologia 3D) na całym ciele, twarzy i biuście, (nie wykluczając dołów podkolanowych i pachwin, ust, powiek górnych i dolnych co jest niemożliwe do zastosowania przy użyciu innych urządzeń do masażu podciśnieniowego). Nieinwazyjna technika stawiająca za nadrzędny cel szacunek dla skóry pacjenta. Rolki w głowicach obracają się w prawo, lewo, do środka i na zewnątrz, w zależności od potrzeb. Maksymalna moc podciśnienia- 900 mbar. Zabieg może być wykonywany na skórze naczyniowej. Zabieg masażu podciśnieniowego Icoone może być wykonany już 6 tygodni po porodzie.

 

 2. ŚWIATŁO LED 650 nm – ujędrnia i zagęszcza skórę

 

Wpływ na tkanki:

– Stymuluje odbudowę komórkową poprzez produkcję kolagenu i elastyny – ujędrnia.
– Poprawia mikrokrążenie krwi i dotlenia tkanki.
– Przyspiesza metabolizm komórkowy.
– Stymuluje pracę układu limfatycznego, zmniejsza obrzęki i stany zapalne.

 

Zalety:

– Fototerapia LED 615 nm nie jest zabiegiem ablacyjnym w związku z czym nie powoduje uszkodzeń termicznych tkanek.
– Brak ograniczeń jeśli chodzi o fototyp skóry, możliwość wykonywania zabiegów o każdej porze roku.
– Po zabiegu pacjent od razu wraca do aktywnego trybu życia.
– Zabiegi są szybkie i efektywne.

 

3. LASER 915 nm – usuwa tkankę tłuszczową

 

Wpływ na tkanki:

– Wyszczupla, czyli w naturalny sposób rozkłada komórki tłuszczowe do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych
– Redukuje cellulit poprzez zmniejszenie objętości adipocytów
– Przyspiesza metabolizm

 

Zalety:

– Mocne działanie na głęboko zlokalizowany tłuszcz.
– Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych.
– Zabieg jest niebo

 

Dla kogo przeznaczony jest ICOONE® LASER?

 

 

Zabiegi skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE® laser znajdziemy programy medyczne oraz kosmetyczne, które optymalnie dostosujemy do indywidualnych potrzeb pacjenta.

 

 

robotwin-2ICOONE® laser jest idealnym rozwiązaniem dla osób:

 • z problemami naczyniowymi i obrzękami
 • bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych
 • mających problem z luźną skórą
 • walczących z nadwagą i cellulitem
 • po liposukcji
 • mających blizny pooperacyjne i pooparzeniowe
 • mających bóle mięśni, bóle pleców i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała
 • cierpiących na zaparcia
 • przed i po zabiegach chirurgicznych
 • kobiet po porodach
 • uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport
 • które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł

 

 

 

robosolo-1Oferujemy 2 rodzaje PROGRAMÓW ZABIEGOWYCH:

1. Programy kosmetyczne ICOONE przeznaczone są do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrniania, stymulacji fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu.

Do dyspozycji terapeuty przeznaczone jest wiele programów w zależności od rodzaju cellulitu, skóry pacjenta, problemów naczyniowych i celu terapeutycznego. Programy na twarz działają liftingująco, poprawiają owal twarzy, redukują złogi tłuszczu na podbródku, redukują zmarszczki, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu. poprawiają kontur ust, ujędrniają skórę, poprawiają koloryt.

2. Programy medyczne ICOONE przeznaczone są do eliminacji problemów związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu limfatycznego, układu krążenia oraz mięśniowego.

Tutaj znajdują się programy przygotowane specjalnie dla pacjentów po liposukcji, programy na blizny poparzeniowe i pooperacyjne. Program na obrzęki likwiduje problemy po zabiegach chirurgicznych, szczególnie u kobiet po mastektomii. Mamy również program na stare blizny, program przeznaczony dla kobiet po porodach a także likwidujący zaparcia oraz poprawiający perystaltykę jelit. Druga grupa programów medycznych jest przeznaczona do pracy na ścięgnach i mięśniach. Są tutaj programy likwidujące bóle mięśniowe (zarówno nagłe jak i długo występujące), programy na przykurcze, przygotowujące sportowców do zawodów, relaksujące po wysiłku fizycznym, likwidujące stany zapalne ścięgien a także stosowane przy złamaniach, skręceniach oraz zwichnięciach. Programy medyczne wspomogą leczenie stwardnienia rozsianego oraz rehabilitację pacjentów po udarach.

 

 

Skuteczność urządzenia ICOONE® LASER  jest potwierdzona badaniami klinicznymi:

 

Badania kliniczne przeprowadzane na prestiżowych uniwersytetach, wszystkie potwierdzają nadzwyczajną efektywność Icoone m.in. w redukcji cellulitu, lokalnych złogów tłuszczu oraz luźnej skóry. W szczególności badania, które zostały przeprowadzone ostatnio przez Profesora Scuderi, autorytet chirurgii plastycznej i rekonstruktywnej przy Uniwersytecie Roma la Sapienza. Pokazują one ogromną przewagę skuteczności stymulacji mikro-pęcherzykowej w porównaniu do innych zabiegów, polegających na masażu mechanicznym.

 

 

ICOONE® LASER – przeciwwskazania:

 • ciąża,
 • uczulenie na światło,
 • padaczka,
 • choroby nowotworowe,
 • porfiria,
 • zioła: dziurawiec, koper włoski, rumianek,
 • leki fotouczulające (niesterydowe leki przeciwzapalne: ibuprofen, naproxen, aspiryna, retinoidy, peelingi chemiczne, sulfonamidy),
 • metalowe lub silikonowe implanty w miejscu zabiegu,
 • problemy dermatologiczne skóry,
 • choroby układu krążenia,
 • choroby autoimmunologiczne.

 

 

 

?>