ChicSPA Warszawa | Ginekologia estetyczna (Desirial)
Modelowanie sylwetki Warszawa, Salon medycyny estetycznej oferujący w Warszawie: salon fryzjerski, mikrodermabrazja warszawa, usuwanie zmarszczek , zabiegi odchudzające
17533
page-template-default,page,page-id-17533,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Ginekologia estetyczna (Desirial)

Desirial visualPreparaty Desirial to pierwsza na świecie linia resorbowalnych implantów na bazie kwasu hialuronowego. Dzięki dodatkowi naturalnego antyoksydantu – mannitolu – preparaty Desirial charakteryzują się przedłużonym działaniem, zapewniając bardziej długotrwałe efekty zabiegu.

 

Doskonałe efekty

 

Preparaty Desirial przeznaczone są do zatrzymywania objawów starzenia się okolic intymnych i przywracania prawidłowego napięcia oraz nawilżenia skóry, co pozwala zlikwidować uczucie suchości i nadwrażliwość tych regionów. Tego typu zabiegi skierowane są również do kobiet, pragnących poprawić estetykę okolic intymnych oraz takich, u których wargi sromowe większe są zbyt małe i nie zapewniają prawidłowej ochrony wrażliwym wargom sromowym mniejszym. Zastosowanie preparatów Desirial pozwala na zwiększenie objętości warg sromowych większych i wzgórka łonowego, zwiększa także stopień napięcia i nawilżenia skóry. Preparaty Desirial to pierwsza na świecie linia resorbowalnych implantów na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Dzięki dodatkowi naturalnego antyoksydantu – mannitolu – preparaty Desirial charakteryzują się przedłużonym działaniem, zapewniając bardziej długotrwałe efekty zabiegu.

 

Jak wygląda zabieg?

 

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 30 minut. Polega na wstrzyknięciu preparatu w wargi sromowe przy pomocy bardzo cienkich igieł, dzięki czemu procedura jest dla pacjentki bardziej komfortowa. Pierwsze efekty widoczne są już po tygodniu od wstrzyknięcia i utrzymują się do dwóch lat. Cena zabiegu uzależniona jest od ilości wykorzystanego preparatu .

 

Jak często należy przeprowadzać zabieg?

 

Indywidualne potrzeby pacjentki decydują o ilości przeprowadzonych zabiegów.

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 

Ciąża, infekcje, stany zapalne w obszarze poddawnym zabiegowi.

 

Jak długo utrzymuje się efekt?

 

Efekt z użyciem preparatu Desirial utrzymuje się do 2 lat.

 

Jak często należy przeprowadzać zabieg?

 

Indywidualne potrzeby pacjentki decydują o ilości przeprowadzonych zabiegów.

 

Cena

 

Desirial 1 ml i 2ml 1600-2400zł
Desirial Plus 2 ml 2500 zł

?>