ChicSPA Warszawa | Focus RF + z liftingiem DMK
Modelowanie sylwetki Warszawa, Salon medycyny estetycznej oferujący w Warszawie: salon fryzjerski, mikrodermabrazja warszawa, usuwanie zmarszczek , zabiegi odchudzające
17614
page-template-default,page,page-id-17614,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Focus RF + z liftingiem DMK

Bez nazwy-2Unikalne połączenie technologii fali radiowej Focus RF+ oraz liftingu enzymatycznego Danne Montague King.

Połączenie 2 metod fali radiowej i terapii enzymowej daje nieporównywalnie szybsze i bardziej spektakularne efekty niż skorzystanie z samej fali radiowej.

 

Pierwszy etap to zabiegu terapia enzymowa na wybranej partii ciała Danne Montague King.

 

Maski enzymatyczne w sposób spektakularny działają na poziomie komórki przez co wyrzucają duże ilości toksyn, stablizują błonę komórkową, dostarczają dużej ilości tlenu, stymulują włokna kolagenowe i elastylowe, działają na przyczepy mięśniowe, napinają skórę, w sposób naturalny odbudowują zwiotczałe mięśnie, drenują układ limfatyczny. Dzięki temu skóra staję się napięta, znika opuchlizna a cellulit jest zredukowany.

 

Wyjaśnienie techniczne: Dzięki wyjątkowym właściwościom penetracyjnym enzymów w połączeniu z RNA umożliwiają skórze wymianę jonową, uwalniając gazy oraz zanieczyszczenia atakujące komórki skóry. Skutecznie oczyszczają i dotleniają skórę dając spektakularny efekt napięcia i odmłodzenia oraz redukcji cellulitu W trakcie zabiegu dochodzi do wymiany jonowej w skórze powodując reakcję tzw. „odwróconej osmozy” czyli uwalniania komórki od gazów, zanieczyszczeń i wolnych rodników. Działają także w zakresie powierzchniowego oczyszczenia skóry z martwych komórek naskórka. Zabieg działa stymulująco także na naczynia włosowate, które nie tylko wspomagają proces wypłukiwania toksyn, a także dostarczają tlen do komórek skóry, redukując cellulit. Składniki aktywne, stosowane podczas zabiegu napinają skórę i powodują stopniową kontrakcję (wzmocnienie) mięśni, co daje widoczny efekt napięcia i ujędrnienia.

 

Drugi etap to zabiegu to fala radiowa Focus RF+.

 

W trakcie zabiegu fala podgrzewa włókna kolagenowe w skórze do 40-45 stopni Celsjusza, stymulując je do napięcia(dzięki podgrzaniu skracają się przez co skóra się naciąga) i odbudowy, co powoduje lifting i zagęszczenie skóry. Dzięki fali radiowej możemy usunąć nadmiar luźnej skóry, wymodelować sylwetkę, zredukować cellulit. Jest to idealna metoda dla osób z nadmiarem luźnej tkanki na brzuchu, cellulitem na udach i pośladkach lub dla osób które chcą odwrócić proces grawitacji i napiąć skórę na udach czy osiągnąć efekt liftingu pośladków lub ramion(likwidujemy obwisłe ramiona).

 

W zaraz po zabiegu klientka może zaobserwować natychmiastowy efekt.

 

Zalecana seria 6-12 zabiegów.
Efekty łączenia liftingu enzymatycznego z falą radiową:

 

  • redukcja cellulitu i opuchlizny
  • intensywny lifting ciała
  • poprawa napięcia skóry
  • zagęszczenie skóry, usunięcie nadmiaru luźnej skóry.
  • detoksykcja, oczyszczenie i dotlenienie skóry
  • złuszczenie i wygładzenie skóry
  • wyrównanie kolorytu
  • redukcja zmian trądzikowych i zapalenia mieszków włosowych.
  • dogłębne nawilżenie, odżywienie i regeneracja skóry.
  • redukcja głębokich zmarszczek np. poprzecznych na brzuchu

 

Trwałe efekty przy wykonaniu serii 6-12 zabiegów. 1 zabieg będzie miał efekt bankietowy.

 

Czas:120 min

 

Cena:

Ramiona 650 zł

Brzuch/posladki 900 zł

Uda 950 zł

?>