ChicSPA Warszawa | Cavifast 2 – usuwanie tkanki tłuszczowej i cellulitu
Modelowanie sylwetki Warszawa, Salon medycyny estetycznej oferujący w Warszawie: salon fryzjerski, mikrodermabrazja warszawa, usuwanie zmarszczek , zabiegi odchudzające
17482
page-template-default,page,page-id-17482,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Cavifast 2 – usuwanie tkanki tłuszczowej i cellulitu

 

Efekt:

Po 1 zabiegu: do 8 cm mniej.
Po 10 zabiegach: do 12cm mniej.

 

Cavifast 2HD to najnowocześniejsze urządzenie o klasie medycznej do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Skuteczność aparatury potwierdza najwyższa certyfikacja medyczna IIB oraz badania kliniczne.


Technologia urządzenia:

CAVIFAST 2HD medyczna lipoliza kawitacyjna to najnowocześniejsze i jedyne na świecie urządzenie o klasie medycznej do redukcji miejscowej otyłości i tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki oraz redukcji cellulitu.

 

 

 

 

W jaki sposób Cavifast 2HD usuwa tkankę tłuszczową?

Wytworzona energia za pomocą fali zmienia polaryzację błony komórkowej, powodując uszkodzenie komórki tłuszczowej i jej pękanie. Uwolniony w ten sposób tłuszcz jest transportowany przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulega rozkładowi i wydaleniu. W ten sposób można skutecznie usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów takich jak brzuch, uda, pośladki, ramiona, talia, biodra czy okolice kolan.

 

Automatyczna kalibracja

To unikatowa funkcja CAVIFAST 2HD pozwala na wyjątkową skuteczność. Urządzenie podczas całego zabiegu samoczynnie kontroluje i utrzymuje stały poziom mocy. Fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości i najwyższa dostępna na rynku moc CAVIFAST 2HD, gwarantują głębokie przenikanie do 5 cm wgłąb tkanki tłuszczowej.

Działanie urządzenia opiera się o zjawisko kawitacji czyli selektywnego oddziaływania na komórki tłuszczowe, opróżniając je i wybiórczo trwale usuwając.

 

CAVIFAST 2HD jest skuteczną alternatywą dla zabiegu chirurgii plastycznej.

Po zabiegu nie występują żadne skutki uboczne, które są związane z zabiegami tradycyjnej liposukcji. Metoda nie wymaga rekonwalescencji, nie odczuwa się bólu po zabiegu a powierzchnia skóry pozostaje gładka i nienaruszona.

 

 

 

 

Wymagana seria 6-10 zabiegów,

Sprawdź cennik 

Zobacz promocje

?>