ChicSPA Warszawa | Bony prezentowe
Modelowanie sylwetki Warszawa, Salon medycyny estetycznej oferujący w Warszawie: salon fryzjerski, mikrodermabrazja warszawa, usuwanie zmarszczek , zabiegi odchudzające
17752
page-template-default,page,page-id-17752,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Bony prezentowe

Nie masz pomysłu na prezent? Chcesz podarować bliskiej osobie cos wyjątkowego i oryginalnego? Nie wiesz jak komuś podziękować lub pokazać, że jest Kimś Ważnym dla Ciebie?

 

Skorzystaj z Bonów Upominkowych naszego Day SPA, które możesz podarować bliskim jako prezent, Urodzinowy, Imieninowy, Prezent z Okazji Ślubu, Rocznicy, Dnia Mamy i każdego wyjątkowego dnia będącego dla Twoich bliskich okazją do świętowania.

 

Ale czy potrzebna jest jakaś okazja, by sprawić radość naszym najbliższym? Podaruj im chwilę przyjemności nie czekając na dzień, który byłby specjalną okazją, bo przecież każdy dzień może być wyjątkowy!!!

 

Proponujemy Państwu nasze Bony Upominkowe w wybranej przez Państwa formie:

 

  • Bon Upominkowy na wybrany przez Państwa zabieg
  • Bon Upominkowy o dowolnej wartości do wykorzystania na dowolny zabieg wybrany przez osobę, która otrzyma od Państwa ten wyjątkowy prezent.

 

Każdy Bon Upominkowy wypisujemy indywidualnie dla Osoby, której zechcą go Państwo podarować. Obdarowana osoba dostaje imienny bon w postaci eleganckiego zaproszenia.

 

Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego zabiegu dla bliskiej Ci osoby. Przyjdź do naszego SPA, porozmawiaj z nami a na pewno dobierzemy Prezent, który sprawi radość nie tylko osobie obdarowanej, ale również Tobie – bo kto z nas nie czerpie przyjemności z dawania radości?

 

Regulamin bonów podarunkowych:

 

  1. Bon podarunkowy jest wypisywany dla konkretnej osoby (lub firmy) na określoną kwotę lub na konkretnie wybrane zabiegi.
  2. W przypadku zagubienia, utraty, zniszczenia bonu , Salon nie ponosi odpowiedzialności, ani nie rekompensuje w żaden sposób zaistniałej sytuacji. Rozliczenie wizyty jest możliwe tylko za okazaniem bonu.
  3. Bony podarunkowe są ważne 6 miesięcy od daty zakupu. Przy dokonaniu rezerwacji należy poinformować, że formą płatności będzie bon o numerze…..
  4. Bony mogą być realizowane częściowo aż do wykorzystania całej kwoty z bonu, w przypadku przekroczenia kwoty bonu klienta obowiązuje dopłata różnicy. Jeśli wartość usługi jest mniejsza niż wartość bonu, różnica nie będzie zwracana.
  5. Po zakończeniu ważności bony będą zamykane i nie będzie możliwa ich realizacja.
  6. Płatność za bony może nastąpić gotówką, przelewem lub kartą.
  7. Zaproszenie może być zakupione osobiście w salonie lub poprzez zamówienie złożone za pomocą poczty elektronicznej poprzez adres info@chicspa.pl, wówczas płatność dokonywana jest przelewem a bon może być odebrany w siedzibie Salonu bądź wysłany za pośrednictwem Poczty Polskiej na wskazany adres.
  8. Nie dopuszcza się możliwości zwrotu gotówki za zakupione bony ani wymiany na kosmetyki detaliczne sprzedawane w salonie.
  9. Dopuszcza się możliwość zamiany z zabiegu wykupionego na bonie upominkowym na równowartość innych zabiegów oferowanych.
  10. Niniejszy regulamin jest integralną częścią zakupu Bonu podarunkowego i na życzenie jest udostępniany w recepcji do zapoznania i akceptacji warunków zakupu.
?>