ChicSPA Warszawa | Blefaroplastyka powiek
Modelowanie sylwetki Warszawa, Salon medycyny estetycznej oferujący w Warszawie: salon fryzjerski, mikrodermabrazja warszawa, usuwanie zmarszczek , zabiegi odchudzające
18599
page-template-default,page,page-id-18599,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Blefaroplastyka powiek

Nowość! Innowacyjna metoda plazmy azotowej –  nieoperacyjna korekcja powiek,  zabieg który usuwa nadmiar luźnej skóry na górnej powiece.

image002

Liftinguje, napinając górna powiekę niwelując załamania na powierzchni powieki oraz daje efekt zagęszczenia luźnej skory na powiece.
Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, przy użyciu urządzenia Intraject o klasie medycznej z zastosowaniem najnowszej  i unikalnej technologii plazmy azotowej.

 

intraject_1Plazmowa regeneracja skory wykorzystuje energie plazmy ,która jest czwartym stanem skupienia materii.

 

Energia plazmy jest wyzwalana z głowicy i na skórze jest widoczna jako bezowa poświata, która przechodzi w żółtawą poświatę zwana poświatą LEWISA Rayleigha.
Gdy zostanie zaabsorbowana przez zdrowa tkankę staje sie nieaktywna i kończy swoje działanie ablacyjne. Może być stosowana w rożnych energiach, na rożnych głębokościach i wywiera minimalny wpływ termiczny na tkankę podskórną, od czasu trwania.

 

Bezpieczny i skuteczny lifting powiek – odmładzanie dzięki energii plazmy azotowej

 

Plazma wykorzystuje prąd zmienny o wysokim napięciu w celu utworzenia luku galwanicznego, który wywoła ablacje skóry. Natychmiastowemu skurczowi tkanki towarzyszy termiczna denaturacja kolagenu.

 

Uszkodzenie termiczne naskórka i aktywacja fibroblastów wywołuje kaskadę procesów regeneracyjnych niezbędnych do neokolagenezy.

 

Plazmę azotowa wyróżnia to w przeciwieństwie do laserów, że nie potrzebuje chrmoforów, ale ma powinowactwo do wody , woda jest czynnikiem który ją pochlania.
Im większa energia, tym większa strefa denaturacji. Wyróżnieniem tej technologii jest termiczna modyfikacja komórek, a nie jak w przypadku laserów termiczne ich uszkodzenie. Skora po zabiegu nie jest światło-uczulona. Następuje proces wytwarzania kolagenu typu 1 i 2- iego, elsyny, kwasu hialuronowego, glikazoaminoglikanów nowych naczyń krwionośnych. Fala plazmowa posiada unikalna zdolność stymulowania ciągłej poprawy stanu skory nawet do roku.

 

 

Okres rekonwalescencji po zabiegu trwa około tygodnia.

Cena 2000 zł.

?>